Akredituoti pastatų sandarumo tyrimai
El. Paštas: andrius@namuinspektorius.lt                                   Raskite mus: FB ikona

Froth-pak izoliacija

Technologija

FROTH-PAK techninė izoliacija - tai portatyvi dviejų komponentų purškiama poliuretano putų sistema, kuri įgalina profesonaliai panaudoti poliuretano putą visur ir visomis aplinkybėmis kur tai reikalinga. FROTH-PAK yra skirta naudoti reikiamoje vietoje iškart. Sistema skirta nesandarumui panaikinti, tarpų, plyšių, jungčių, ertmiu sandarinimui pastatuose, patalpose. Sistema naudojama angų, vamzdynų, alkūnių, vožtuvų, vamzdžių atsišakojimų, tuštumų sandarinimui ir izoliavimui. Taip pat medžiaga naudojama keičiant ar remontuojant šaldytuvų, šaldymo kamerų ar patalpų, refrižeratorių, šaldymo konteinerių izoliacijos sluoksnius. FROTH-PAK naudojama durų ir langų montavimui, stogų ir sienos susijungimo mazguose, izoliuojant mechaninius ir elektrinius mazgus, vamzdynų kirtimo vietose per sienas, grindis, lubas ar stogą.

FROTH-PAK techninės izoliacijos sistema susideda iš dviejų slėginių indų, sujungtų žarnomis su INSTA-FLO purškimo pistoletu. Purškiant abu komponentai susimaišo ir įvyksta cheminė reakcija, išpurškiama puta, kuri greitai išsipučia iki trijų penkių kartų. Puta pradeda kietėti po 30 sekundžių ir pilnai sukietėja į kietą pastovios būsenos struktūrą per penkias minutes.

FROTH-PAK prilimpa prie daugelio paviršių įskaitant medieną, metalą, mūrą, stiklą ir daugumos plastikų. Sukietėjusi puta atspari drėgmei, turi aukštas termoizoliacines savybes, slopina garsą, priduoda konstrukcijai tvirtumo, užtikrina sandarumą užpildant visas tuštumas.

FROTH-PAK yra skirta naudoti daugumoje vietų statybos ir sunkiojoje pramonėse bei kitose vietose:

 • Sandarumui užtikrinti
 • Šilumos izoliacijai įrengti
 • Konstrukcijos stiprumui ir tvirtumui padidinti
 • Remonto darbams
 • Tuštumų, angų ir plyšių užpildymui, sandarinimui
 • Scenos dekoracijų statybai
 • Izoliacijos įrengimui laivuose
FROTH-PAK yra portatyvi dviejų komponentų purškiama poliuretano putų sistema, kuri įgalina profesonaliai panaudoti poliuretano putą visur ir visomis aplinkybėmis kur tai reikalinga. FROTH-PAK yra skirta naudoti reikiamoje vietoje iškart. Sistema skirta nesandarumui panaikinti, tarpų, plyšių, jungčių, ertmiu sandarinimui pastatuose, patalpose. Sistema naudojama angų, vamzdynų, alkūnių, vožtuvų, vamzdžių atsišakojimų, tuštumų sandarinimui ir izoliavimui. Taip pat medžiaga naudojama keičiant ar remontuojant šaldytuvų, šaldymo kamerų ar patalpų, refrižeratorių, šaldymo konteinerių izoliacijos sluoksnius. FROTH-PAK naudojama durų ir langų montavimui, stogų ir sienos susijungimo mazguose, izoliuojant mechaninius ir elektrinius mazgus, vamzdynų kirtimo vietose per sienas, grindis, lubas ar stogą.
 
FROTH-PAK sistema susideda iš dviejų slėginių indų, sujungtų žarnomis su INSTA-FLO purškimo pistoletu. Purškiant abu komponentai susimaišo ir įvyksta cheminė reakcija, išpurškiama puta, kuri greitai išsipučia iki trijų penkių kartų. Puta pradeda kietėti po 30 sekundžių ir pilnai sukietėja į kietą pastovios būsenos struktūrą per penkias minutes.
 
FROTH-PAK prilimpa prie daugelio paviršių įskaitant medieną, metalą, mūrą, stiklą ir daugumos plastikų. Sukietėjusi puta atspari drėgmei, turi aukštas termoizoliacines savybes, slopina garsą, priduoda konstrukcijai tvirtumo, užtikrina sandarumą užpildant visas tuštumas.
 
FROTH-PAK yra skirta naudoti daugumoje vietų statybos ir sunkiojoje pramonėse bei kitose vieose:
 • Sandarumui užtikrinti
 • Šilumos izoliacijai įrengti
 • Konstrukcijos stiprumui ir tvirtumui padidinti
 • Remonto darbams
 • Tuštumų, angų ir plyšių užpildymui, sandarinimui
 • Scenos dekoracijų statybai
 • Izoliacijos įrengimui laivuose
FROTH-PAK dviejų komponentų putos pranašumai prieš vienkomponentę putą

 

FROTH-PAK

Vienkomponentė, atvirų porų puta (OCF)

Uždaros poros

+

-

Atsparumas slėgiui

+

-

Sandarumas

+

-

Atsparumas drėgmei

+

-

Nepralaidumas garui

+

-

Tvirtas sukibimas

+

-

Savybė išsaugoti energiją

+

-

 Vamzdžiai
 
FROTH-PAK galima rinktis iš kelių komplektuojamų variantų, kurių išeigos yra skirtingos. Iš komplekto FROTH-PAK 180 galima gauti apie 400ltr putos Chemikalai
Iš FROTH-PAK 600 galima gauti apie 1400 ltr putos
Chemikalai

 Iš FROTH-PAK 1900 galima gauti 4500 litrų putos

Chemikalai

Sistemų video

FROTH-PAK 180

FROTH-PAK 600

FROTH-PAK 1900

FROTH-PAK PANAUDOJIMO GALIMYBĖS:

Energetinis sertifikavimas techninė priežiūra ( energinis sertifikavimas technine prieziura ) energetinio naudingumo sertifikatas, kaina. Energetinis pastato sandarumo silumos nuostoliai, termovizorius (šilumos laidumas) parodytu ant kiek pastat termo sandarus bei ar yra energetiškai naudingas ar nuostolingas. Šilumos nuostolių išvengti padės termovizinis testas, pastato sandarumo lygiui (sertifikavimui) nustatyti. Iš termovizinės nuotraukos (termonuotraukos), schemų, nustatomas pastatų energetinis sertifikavimas. Pasiruošimas energetiniam sertifikavimui reikalinga įranga, termovizoriai. Iš termografinės nuotraukos viskas matosi. Energetinių nuostolių santykis ir termoizoliacijos naudingumo išraiška padės nustatyti statinių termolaidumą. Techninė priežiūra reikalinga visiems ypač senesnio tipo objektams.

Termovizija ir termoviziniai tyrimai

Termovizijos paslaugos, termovizoriaus pagalba darome termonuotraukas ir nustatome apšiltinimo broko vietas, šalčio tiltus ir grindinio šildymo kontūrą Energinio naudingumo sertifikatai; Metrologiškai patikrinta įranga, ilgametė patirtis, darbų kokybė. Termoviziniai tyrimai atliekami visoje Lietuvoje.

Termovizorius – infraraudonųjų spindulių kamera

Termovizoriaus kamera leidžia pamatyti tai, ko žmogaus akis negali. Termovizoriumi su IR-FUSION technologija ( unikali patentuota technologija, leidžianti infraraudonųjų spindulių spektre matomą vaizdą derinti su paprastu, skaitmeninės kameros rodomu vaizdu) atliekame pastatų termovizinę analizę (nustatome statybos, rekonstrukcijos ar eksploatacijos metu atsiradusius defektus, statybos broką). Perkantiems tiek senos, tiek naujos statybos namus ar butus spalvotos termonuotraukos vizualiai parodo to statinio kokybę – ar jis sandarus šilumos atžvilgiu ar pro jo sienas, langus, duris vis dėl to iškeliauja šiluma laukan. Termovizinio tyrimo metu itin tiksliai nustatomos šilumos praradimo vietos: ištiriamas fasadas, pamatai, perdangos, stogas, identifikuojamos langų, stoglangių, lauko durų nesandarumas ir montavimo klaidos, grindinio šildymo išvedžiojimo planas ir trūkę vandentiekio vamzdžiai. Termovizinio tyrimo metu nustatomi visi statybos broko epizodai ir defektai atsiradę pastato natūralios eksploatacijos metu, dėl kurių patiriami šiluminės energijos nuostoliai. termovizija Vilniuje, termovizija Klaipėda, termovizija Vilniaus regione, termovizorius, termovizinis tyrimas, šilumos nuostoliai, termovizinio tyrimo kaina, termonuotrauka, termovizija kaina, termovizinė nuotrauka, termovizija Kauno rajone, namo nuotraukos, šaltas namas, termovizoriaus nuoma, termovizija Vilniuje, termovizija Kretinga, termovizija Palanga, termovizija Rietavas, termovizija Plungė, termovizija Neringa, energinio naudingumo sertifikatas