Akredituoti pastatų sandarumo tyrimai
El. Paštas: andrius@namuinspektorius.lt                                   Raskite mus: FB ikona
                                       Šilumos tiltelių projektavimas
                 Ilginis šiluminis tiltelis dar vadinamas šalčio tiltas – tai padidintų šilumos srautų vietos atitvarų konstrukcijose. Jie ženkliai įtakoja pastato šiluminius nuostolius, konstrukcijų pavirčiaus temperatūras, kondensato ar rasos taško susidarymą. Netinkamai suprojektuotas šilumos (šalčio) tiltelis ne tik bus laidus šilumai, bet ir dėl per žemos temperatūros sudarys sąlygas kondensuotis drėgmei ir augti pelėsiui. Šilumos  tiltelių vietos taip pat dažnai susijusios su pastato sandarumo bandymo rezultatu. Netinkamai suprojektuoti mazgai didina šilumos tilteliu įtaką ir blogina pastato sandarumo bandymo rezultatą. Šalčio tiltelių tipinės vietos yra:
 

     fasadų kampai;
     pamato, sienos ir grindų jungtis;
     sienos ir stogo jungtis;
     lango montavimo perimetras;
     durų montavimo perimetras;
     perdangos jungtis su siena;
     balkonų konstrukcijų kirtimai per lauko sieną.
              Svaičiavimas atliekamas profesonalia, specialiai šalčio tilteliams skirta programa, kuri atitinka 
 LST EN ISO 10211:2008. Taip gaunamas maksimalus skaičiavimo tikslumas.
salcio tiltas, silumos tilteliu skaiciavimas, salcio tilteliu skaiciavimas    salcio tiltas, lango salcio tiltas, silumos tiltelis, angokrascio salcio tiltas salcio tiltai, silumos tilteliai, salcio tiltu projektavimas                     Šalčio tiltelių projektavimas ir skaičiavimas atliekamas profesonalia, tokiam darbui skirta programa PsiTherm programa, kurios rezultatai yra lengviau suprantami, vizualiai informatyvesni nei naudomamos nemokamos THERM programos. Taip gaunamas rezultatas yra pats tiksliausiais.
                    Taip pat nei vienas A, A+ ar A++ energinės klasės pastatas negali atpsieiti be šalčio tiltelio projektavimo ir jų verčių skaičiavimo. Teisingai suprojektavus mazgą bus užtikrinti minimalūs šilumos nuostoliai. Taip atrodo profesonaliai paruošta šalčio tiltelio skaičiavimo ataskaita.

      
     
     
     

Tik teisingais suskaičiavus šilumos tiltelį (šalčio tiltą) jūsų projektas, o tuo pačiu ir realus mazgas, atitiks A, A+ ar aukštesnius energinio naudingumo klasės namui keliamus reikalavimus.
Skaičiavimai atliekami programa,  kuri atitinka LST EN ISO 10211:2008.
Energetinis sertifikavimas techninė priežiūra ( energinis sertifikavimas technine prieziura ) energetinio naudingumo sertifikatas, kaina. Energetinis pastato sandarumo silumos nuostoliai, termovizorius (šilumos laidumas) parodytu ant kiek pastat termo sandarus bei ar yra energetiškai naudingas ar nuostolingas. Šilumos nuostolių išvengti padės termovizinis testas, pastato sandarumo lygiui (sertifikavimui) nustatyti. Iš termovizinės nuotraukos (termonuotraukos), schemų, nustatomas pastatų energetinis sertifikavimas. Pasiruošimas energetiniam sertifikavimui reikalinga įranga, termovizoriai. Iš termografinės nuotraukos viskas matosi. Energetinių nuostolių santykis ir termoizoliacijos naudingumo išraiška padės nustatyti statinių termolaidumą. Techninė priežiūra reikalinga visiems ypač senesnio tipo objektams.

Termovizija ir termoviziniai tyrimai

Termovizijos paslaugos, termovizoriaus pagalba darome termonuotraukas ir nustatome apšiltinimo broko vietas, šalčio tiltus ir grindinio šildymo kontūrą Energinio naudingumo sertifikatai; Metrologiškai patikrinta įranga, ilgametė patirtis, darbų kokybė. Termoviziniai tyrimai atliekami visoje Lietuvoje.

Termovizorius – infraraudonųjų spindulių kamera

Termovizoriaus kamera leidžia pamatyti tai, ko žmogaus akis negali. Termovizoriumi su IR-FUSION technologija ( unikali patentuota technologija, leidžianti infraraudonųjų spindulių spektre matomą vaizdą derinti su paprastu, skaitmeninės kameros rodomu vaizdu) atliekame pastatų termovizinę analizę (nustatome statybos, rekonstrukcijos ar eksploatacijos metu atsiradusius defektus, statybos broką). Perkantiems tiek senos, tiek naujos statybos namus ar butus spalvotos termonuotraukos vizualiai parodo to statinio kokybę – ar jis sandarus šilumos atžvilgiu ar pro jo sienas, langus, duris vis dėl to iškeliauja šiluma laukan. Termovizinio tyrimo metu itin tiksliai nustatomos šilumos praradimo vietos: ištiriamas fasadas, pamatai, perdangos, stogas, identifikuojamos langų, stoglangių, lauko durų nesandarumas ir montavimo klaidos, grindinio šildymo išvedžiojimo planas ir trūkę vandentiekio vamzdžiai. Termovizinio tyrimo metu nustatomi visi statybos broko epizodai ir defektai atsiradę pastato natūralios eksploatacijos metu, dėl kurių patiriami šiluminės energijos nuostoliai. termovizija Vilniuje, termovizija Klaipėda, termovizija Vilniaus regione, termovizorius, termovizinis tyrimas, šilumos nuostoliai, termovizinio tyrimo kaina, termonuotrauka, termovizija kaina, termovizinė nuotrauka, termovizija Kauno rajone, namo nuotraukos, šaltas namas, termovizoriaus nuoma, termovizija Vilniuje, termovizija Kretinga, termovizija Palanga, termovizija Rietavas, termovizija Plungė, termovizija Neringa, energinio naudingumo sertifikatas