Akredituoti pastatų sandarumo tyrimai
El. Paštas: andrius@namuinspektorius.lt                                   Raskite mus: FB ikona
Termovizijos galerija
Fasadai            
Termo vaizdas
 
Daugiabučio namo senamiestyje fasadas. Lauko sienos yra be termoizoliacijos. Galima net matyti vietas, kur sumontuoti šildymo sistemos stovai ir radiatoriai.
          Termo vaizdas
 
Fasado struktūrinis tinkas pradėjęs trūkinėti. Tamsios zonos parodo sudrėkusio ir atšokusio struktūrinio tinko plotus ir vietas. Taip pažeistas tinkas greitu laiku nubyrės.
 
Termo vaizdas
Senesnės statybos namo fasadas. Sienos viduryje esantis termoizoliacinis sluoksnis neveiksmingas, vietomis jis atlieka savo funkciją, vietomis visiškai neveiksmingas arba jo nėra.
 
          Termo vaizdas
Neapšiltinto rūsio siena, pastebimai šaltesnė nei pirmo aukšto lauko siena. Pirmo aukšto lauko siena termoizoliacija taip pat nebeveiksminga.

Termo vaizdas
Nepakankamai apšiltintas rūsys.
         
Termo vaizdas
Priestato lauko sienos šiluminė varža pastebimai mažesnė nei likusios namo dalies.
 

Stogai
         

 

Termo vaizdas
Blogai apšiltina stogo ir lauko sienos sandūra. Tamsios zonos parodo lauko oro prasiskverbimą pro kunstrukcijas į patalpas.
         
Termo vaizdas
Blogai apšiltina stogo ir lauko sienos sandūra. Tamsus trikampis parodo lauko oro prasiskverbimą pro kunstrukcijas į patalpas.
 

Termo vaizdas
Blogai apšiltina stogo ir lauko sienos sandūra. 
 
         
Termo vaizdas
Blogai apšiltina stogo ir lauko sienos sandūra. Tamsūs trikampiai parodo lauko oro prasiskverbimą pro kunstrukcijas į patalpas.
Lauko atitvaros iš vidaus            

Termo vaizdas
Patalpų vidiniai kampai šalti, dideli šilumos nuostoliai ir tikimybė užsiveisti pelėsiui.
         
Termo vaizdas
Dėl netinkamai įrengos vejo ir termoizoliacijos sluoksnių patalpose nepageidaujama lauko oro infiltracija.
 
Neapšiltintas cokolis, grindų ant grunto perimetras            

Termo vaizdas
Neapšiltintas cokolis ir grindys perimetru. Tikimybė atsirasti kondensatui.
         
Termo vaizdas
Neapšiltintas cokolis ir grindys perimetru. Tikimybė atsirasti kondensatui.
 
Langai            

Termo vaizdas
Netinkamai sumontuotas langas. Matomas lauko oro prasiskverbimas. Sienos paviršiaus temperatūra ‘minusinė’, todėl nenuostabu kodėl angokraščio apdaila nubyrėjus.
 
         
Termo vaizdas
Netinkamai įmontuotas langas.
Lauko durys            
Termo vaizdas
Nesandarios balkono durys. Varstymo mechanizmas išsiderinęs, susidėvėjusios guminės tarpinės.
 
          Termo vaizdas
Nesandarios lauko durys. Kliūtis tarp varčios ir staktos sąlygoja nepageidaujamai lauko oro infiltracijai.
Stambiablokščių namų siūlės            

Termo vaizdas
Ištrupėjusi siūlė tarp gretimų namo plokščių
 
           

Termovizija vasarą, kai lauke apie +22 laipniai šilumos       

      

Termo vaizdas

Neteisingai apšiltinta sienos ir denginio detalė. Matoma lauko oro prasiskverbimas.
Termo vaizdas

Blogai išpildytas sąramos, lango, perdangos mazgas.
Termo vaizdas
     Neteisingai sumontuoti langai. Matoma lauko oro praiskverbimas.

 
Termo vaizdas
    Neteisingai sumontuoti langai. Matoma lauko oro praiskverbimas.

Termovizija ar Termovizija + Sandarumas? Ar yra skirtumas?
 
           Vaizdas atliekant tik termoviziją. Didelis tyrimo minusas – esant netinkamoms ir nepalankioms aplinkybės dalis defektų paprasčiausiai bus nepastebėta.        Vaizdas atliekant termoviziją kartu su pastato sandarumo tyrimu. Šis kombinuotas  tyrimas neturi jokių minusų ar nepatogumų, nes pastato diagnostika atliekama betkokiu metų laiku, nepaliekant galimybės nepastebėti esamų defektų. Tai yra idiali pastatų diagnostika.
Termo vaizdas
       Įtariama, kad sienos dalis iki šlaito turi nežymių defektų.
Termo vaizdas
Nekyla abejonių, kad visa siena yra vienas didelis defektas.
Termo vaizdas
          Įtariama, kad sienos dalis iki šlaito turi nežymių defektų.
Termo vaizdas
           Net nekyla abejonių, kad lauko siena yra visiškai nesandari ir didelis termoizoliacijos sluoksnis nebeturi jokios ytakos namo efektyvumui.
Termo vaizdas
        Stogo šlaito nuotrauka nerodo jokių įtarimų dėl paslėptų defektų.
Termo vaizdas
        Atlikus termovizinį tyrimą kartu su sandarumu buvo patvirtinta, jog stogo šlaitų apšiltinimas ir plėvinių izoliacijų sumontavumas yra neteisingas. Ypatingai didelė lauko oro infiltracija.

 Termovizijos egzotika. Karšto oro baliono patikra.
Termo vaizdas  Termo vaizdas
Termo vaizdas  Termo vaizdas


Energetinis sertifikavimas techninė priežiūra ( energinis sertifikavimas technine prieziura ) energetinio naudingumo sertifikatas, kaina. Energetinis pastato sandarumo silumos nuostoliai, termovizorius (šilumos laidumas) parodytu ant kiek pastat termo sandarus bei ar yra energetiškai naudingas ar nuostolingas. Šilumos nuostolių išvengti padės termovizinis testas, pastato sandarumo lygiui (sertifikavimui) nustatyti. Iš termovizinės nuotraukos (termonuotraukos), schemų, nustatomas pastatų energetinis sertifikavimas. Pasiruošimas energetiniam sertifikavimui reikalinga įranga, termovizoriai. Iš termografinės nuotraukos viskas matosi. Energetinių nuostolių santykis ir termoizoliacijos naudingumo išraiška padės nustatyti statinių termolaidumą. Techninė priežiūra reikalinga visiems ypač senesnio tipo objektams.

Termovizija ir termoviziniai tyrimai

Termovizijos paslaugos, termovizoriaus pagalba darome termonuotraukas ir nustatome apšiltinimo broko vietas, šalčio tiltus ir grindinio šildymo kontūrą Energinio naudingumo sertifikatai; Metrologiškai patikrinta įranga, ilgametė patirtis, darbų kokybė. Termoviziniai tyrimai atliekami visoje Lietuvoje.

Termovizorius – infraraudonųjų spindulių kamera

Termovizoriaus kamera leidžia pamatyti tai, ko žmogaus akis negali. Termovizoriumi su IR-FUSION technologija ( unikali patentuota technologija, leidžianti infraraudonųjų spindulių spektre matomą vaizdą derinti su paprastu, skaitmeninės kameros rodomu vaizdu) atliekame pastatų termovizinę analizę (nustatome statybos, rekonstrukcijos ar eksploatacijos metu atsiradusius defektus, statybos broką). Perkantiems tiek senos, tiek naujos statybos namus ar butus spalvotos termonuotraukos vizualiai parodo to statinio kokybę – ar jis sandarus šilumos atžvilgiu ar pro jo sienas, langus, duris vis dėl to iškeliauja šiluma laukan. Termovizinio tyrimo metu itin tiksliai nustatomos šilumos praradimo vietos: ištiriamas fasadas, pamatai, perdangos, stogas, identifikuojamos langų, stoglangių, lauko durų nesandarumas ir montavimo klaidos, grindinio šildymo išvedžiojimo planas ir trūkę vandentiekio vamzdžiai. Termovizinio tyrimo metu nustatomi visi statybos broko epizodai ir defektai atsiradę pastato natūralios eksploatacijos metu, dėl kurių patiriami šiluminės energijos nuostoliai. termovizija Vilniuje, termovizija Klaipėda, termovizija Vilniaus regione, termovizorius, termovizinis tyrimas, šilumos nuostoliai, termovizinio tyrimo kaina, termonuotrauka, termovizija kaina, termovizinė nuotrauka, termovizija Kauno rajone, namo nuotraukos, šaltas namas, termovizoriaus nuoma, termovizija Vilniuje, termovizija Kretinga, termovizija Palanga, termovizija Rietavas, termovizija Plungė, termovizija Neringa, energinio naudingumo sertifikatas